Serwis i naprawa okien - Warszawa

Serwis i naprawa okien - Warszawa

XI wiek wprowadził do produkcji okien nowe technologie, dające możliwość przedłużenie okresu używalności okien, ale jednocześnie wymusza okresowy serwis okien. Firma Fix-Bud która działa od 1990 roku potrafiła połączyć naprawę okien starej i nowej generacji. Osiągnęliśmy to poprzez zatrudnienie fachowców, którzy poznali zarówno proces produkcji oraz naprawy okien.

Połączenie tych dwóch elementów daje naszej firmie możliwość serwisu i naprawy KAŻDEGO okna - STAREGO i NOWEGO. Tak więc serwis okien pcv, drewnianych i aluminiowych jest jak najbardziej możliwy. Zapewniamy solidność i dokładność wykonania każdego zlecenia. Proponujemy serwis okien stały dla przedsiębiorstw oraz serwis indywidualny na telefon. Ceny usług do uzgodnienia.

Firma FIX-BUD zajmuje się usługami z zakresu branży okiennej - serwisem okien pcv, serwisem okien drewnianych i serwisem okien aluminiowych, które są głównymi usługami podjętymi przez naszą firmę na przestrzeni wielu lat. Ze względu na wysokie doświadczenie na nasze usługi dajemy gwarancję, a także serwis pogwarancyjny, którym może się poszczycić niewiele firm w regionie. Wykonując serwis okien nasza firma stara się, aby wszystko było zgodne z oczekiwaniami Klienta, stąd głównym priorytetem są wymagania naszego Klienta.  

 

SERWIS OKIEN PCVSerwis i naprawa okien PCV - Warszawa

Serwis okien pcv, inaczej okien plastikowych to najczęstsza usługa wykonywana przez naszą firmę. W zależności od stopnia zużycia danych okien proponujemy innowatorskie rozwiązania, które pomogą wyeliminować problemy występujące w naszym systemie okiennym. Serwis okien PCV jest najczęściej wykonywany, gdy stan okien jest poważny. Tego typu sytuacja ma miejsce ze względu na złe użytkowanie takich okien, pomimo ich długowieczności, przy złym użytkowaniu możemy zniszczyć solidne okna.

 

 

SERWIS OKIEN DREWNIANYCH

Serwis i naprawa okien drewnianych - Warszawa

Serwis okien drewnianych w przeciwieństwie do okien pcv oraz okien alumniowych jest wykonywany z konkretną dbałością, ponieważ drewno częściej ulega pewnym czynnikom, które mogą wpłynąć na jego ogólny stan. Jeżeli na tego typu oknach nie będzie wykonywana konserwacja to możemy być pewni, że w pewnym momencie okna mogą nam nadgnić, dlatego ważne jest, aby co jakiś czas je konserwować, unikniemy wtedy wysokich kosztów związanych z wymianą okna na nowe, ponieważ drewno w poważnym stanie ciężko jest przywrócić do stanu używalności poprzez serwis.

 

 

 

 

SERWIS OKIEN ALUMINIOWYCHSerwis i naprawa okien aluminiowych - Warszawa

Serwis okien aluminiowych jest wykonywany przez naszą firmę najcześciej, gdy poprzednia firma spartaczy robotę i w tego typu systemie okiennym potrzeba jest pomoc ekspertów. Okna aluminiowe są niezwykle wytrzymałe, stąd czynniki zewnętrzne nie mają większego wpływu na ich funkcjonowanie oraz stan. Oczywiście, jeżeli źle użytkujemy okna aluminiowe to możemy być pewni, iż czeka nas porządny serwis okien aluminiowych.

Tanio i szybko naprawiamy każde okno.

Ceny do uzgodnienia.

Tel. 603 660 206

  • Klientów
  • PCV
  • drewniane
  • alu

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
  • Sobota: 8:00 - 12: 00
  • Niedziela: Nieczynne
tel. kom 603 660 206

Kontakt

Mapa dojazdu

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…